انواع مرکب فلکسو آبشور ( پایه آب )

  • مرکب فلکسو آبشور آرش
  • مرکب فلکسو آبشور آرش پلاس
  • مرکب فلکسو آبشور واترپروف آرش

مرکب فلکسو آبشور آرش:

تمامی دستگاه‌های چاپ فلکسو با انواع آنیلوکس و سرعت‌های مختلف قادر به چاپ حرفه‌ای به همراه تیراژ بالا و شستشوی آسان مرکب فلکسو آبشور آرش می‌باشند.

کیفیت چاپ حرفه‌ای بر روی انواع کاغذ، کارتن و مقوا سرعت خشک شدن هوشمند، شدت رنگ و پوشش عالی با ویسکوزیته متناسب، توانایی ارائه نقوش باترام دقیق، تکرار‌پذیری چاپ، حذف سریع کف در فرآیند چاپ، مقاومت متناسب در برابر سایش، کیفیت چاپ حرفه‌ای و تیراژ بالا، براقیت و کیفیت پایدار در حین انبارش از ویژگی‌های مرکب فلکسو آبشور آرش میباشد.

مرکب فلکسو آبشور آرش پلاس:

مرکب فلکسو آبشور آرش پلاس با استفاده از میزان حداکثری رنگدانه‌ها در فرمولاسیون انحصاری به شما این امکان را می‌دهد تا علاوه بر حفظ کیفیت چاپ، تیراژ چاپ ۱۰ تا ۳۰ درصد افزایش یابد. در زمان نیاز به مرکب بسیار پر رنگ می‌توانید با بهره‌گیری از قدرت‌فام بالای مرکب فلکسو آبشور آرش پلاس چاپ با کیفیت‌تری داشته باشید.

سرعت خشک شدن هوشمند برای سطوح مختلف، شدت رنگ و پوشش عالی، ویسکوزیته بالا توانایی ارائه نقوش باترام دقیق، تکرار پذیری چاپ از ویژگی های مرکب فلکسو آبشور آرش پلاس می باشد.

انواع مرکب فلکسو آبشور

مرکب واترپروف آرش:

با شستشوی آسان سیلندر ضد آب چاپ کنید. این محصول با تمام دستگاه‌های چاپ فلکسو با انواع آنیلوکس به صورت واترپروف در چاپ با دور بالا یا پایین منطبق می‌شود.

چاپ رو انواع کاغذ، کارتن و مقوا ( کوتد و کوت نشده) در طیف گسترده ای از تنوع فام و بسیار مقاوم در برابر سایش و رطوبت از ویژگی های مرکب فلکسو آبشور واترپروف آرش می باشد.